Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп поскаржився на незговірливість представників Демократичної партії, які "бракують" кандидатів на місце в команді президента. Так, 39% претендентів, включаючи дипломатів, не отримали схвалення через те, що демократи виявилися проти. З такими темпами адміністрація остаточно не наповниться і до кінця другого президентського терміну.



Пост обурення глава Білого дому розмістив на своїй сторінці в Twitter.

"39% висунутих мною кандидатур, включаючи дипломатів в зарубіжних країнах, що не були схвалені через перешкоди і затримоки з боку демократів. Такими темпами піде понад 7 років, перш ніж мені буде дозволено мати (в команді) цих прекрасних людей, які б почали свою роботу. Цього ніколи не траплялося в минулому. Обурливо!", - пише Трамп.


Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Китай збільшив мито на десятки американських товарів, тим самим зробивши свій хід в економічному протистоянні: глава Білого дому Дональд Трамп вирішив ввести мита на технологічні товари, імпортовані з Піднебесної. Вашингтон пішов на цей крок, щоб покарати китайські технологічні корпорації за їх політику, зокрема, змушення американських компаній відмовлятися від своїх технологічних секретів в обмін на право працювати на території країни.

Ми також писали про те, що майже така ж ситуація склалася у Штатів і з Японією, чий уряд збирається подавати позов до суду Світової організації торгівлі (СОТ) на Сполучені Штати через рішення ввести 25-відсоткове мито на імпорт сталі і 10-відсоткове - на імпорт алюмінію. Відповідну позицію оголосив в п'ятницю міністр економіки, торгівлі і промисловості країни Хиросиге Секо. Представники Євросоюзу пообіцяли збільшити тарифи для продуктів, які надходять зі Сполучених Штатів, в тому числі арахісове масло, апельсиновий сік і бурбон.