До берега американського штату Каліфорнія прибило справжнісінький корабель-привид. Все, що там відбувалося, схоже на зйомки фільму жахів: швидше за все, це російське судно "Любов Орлова", котрий зник з радарів ще в 2013 році.

Пише британське видання The Mirror.

Корабель був побудований ще в часи СРСР, а потім продано невідомій іноземній компанії, яка втратила його при буксируванні в Домініканську республіку. Довжина судна, який прибило до берега становить 89 метрів.

На дослідження останків судна вирушила група SWAT з Лос-Анджелеса. Вони й не очікували знайти такий жах — з борту корабля на спецназівців налетіла орда тисяч щурів! Як їм вдавалося вижити там довгий час без їжі, загадка. Але логічно припустити, що гризуни харчувалися своїми родичами.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Варто зауважити, інші фахівці спростовують версію, що це Любов Орлова, вони заявили, що уламки бетонні, в той час як радянське судно було побудовано переважно з металу.


За іншою версією, уламки можуть належати закинутому в 1930-ті роки танкеру "Монте Карло", який використовувався мафією для діяльності нелегальних казино, борделів і питних закладів.

Жовта преса відразу ж охрестила загибле судно "Щурячою пеклом". За словами видання Mirror, які вже зовсім запевняють, що всю команду "Любові Орлової" скажені гризуни з'їли ще в морі. Чи так це насправді, ми ніколи не дізнаємося.

Нагадаємо, Круїзний лайнер, названий на честь народної артистки СРСР Любові Орлової, був спущений на воду в 1976 році. Судно перебувало в складі Далекосхідного пароплавства до 1999 року, здійснюючи пасажирські рейси на Сахалін, Камчатку, вздовж узбережжя Приморського краю і в Японії, після чого було продано іноземної компанії. У січні 2013 року воно покинуло порт Сент-Джонс в Канаді і вирушило в Домініканську Республіку на буксирі. Однак вже на другий день буксирувальний трос лопнув, і лайнер пішов у дрейф, виловити його не вдалося. З тих пір про нього надходила суперечлива інформація. Вважалося, що судно затонуло.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Карибському морі берегова охорона натрапила на судно, зникле в Бермудському трикутнику ще сто років тому.

Прикордонники вирушили на перехоплення невідомого корабля і ніяк не очікували зустріти справжнього привида. Проржавіла наскрізь SS. "Cotopaxi" не справляв враження покинутого: в одному з кубриков співробітники берегової охорони виявили почату пляшку віскі і відкритий бортовий журнал капітана.