Плани президента РФ Володимира Путіна стосовно окупованого Донбасу та анексованого Криму суттєво відрізняються.

Таку думку висловив російський незалежний журналіст, член Конгресу російської інтелігенції Валерій Отставних.

"Путіну точно не потрібні ці “ДНР” і “ЛНР”. Думаю, він буде торгуватися за зняття санкцій – він буде виторговувати їх на Крим. Заштовхнути їх як ракову пухлину в тіло України, як говорив Піонтковський, було б чудово. Думаю, Путін може піти на те, що віддасть 400 кілометрів кордону. Але Крим для нього – це святе. Крим він не віддасть, поки живий. Поразка в Криму для нього буде рівносильно політичної поразки. Як кажуть, в Криму Кащеєва смерть Путіна", - пояснив він.

За словами журналіста, вирішення ситуації військовим шляхом не передбачається: Кремлю куди вигідніше повернути ці території України, адже з них вже витягли практично всі ресурси:

Популярні новини зараз
У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні"
Показати ще

"Для Путіна це буде програш. У нього може бути тільки один програш – зовнішня воєнна поразка, причому, нищівна і кривава. Після якого скажуть: “Цар-то голий”. Зовнішня воєнна поразка, як у війні Сталіна з Гітлером, і так далі, як у випадку з Каддафі і з іншими тиранами – це смерть для будь-якого диктатора. Все інше народ стерпить", - підсумував він.

Дивіться: таємний план анексії Криму

Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп здивував несподіваним зізнанням щодо Путіна.