Ніхто не любить екстрим більше, ніж мандрівники, адже саме за отриманням неабиякої частки адреналіну вони підіймаються на високі гори і опускаються на дно морів і океанів.

Про це повідомляють ЗМІ.

Стандартні подорожі нічого цього не включають, там можна задовольнятися лише смачною екзотичної їжею і екскурсіями по місцевих визначних пам'ятках, але в світі існують такі моторошні місця, які наважиться відвідати лише самий відчайдушний турист.

Місто привид Прип'ять, Україна.

Абсолютно покинуте місто, з якого були евакуйовані більше 50 тисяч чоловік населення, в результаті аварії на Чорнобильській АЕС.

Старе єврейське кладовище в Празі

Старе і переповнене єврейське кладовище досить моторошне місце. Воно було побудовано в 1478 році, через утиски євреїв, під кладовище їм було виділено невелику ділянку землі, якого природно не вистачало, тому євреям доводилося створювати нові шари землі і ховати в них своїх близьких. Таким чином на кладовищі вийшло 12 шарів поховань, які знаходяться один над одним. Існує близько 12 тысяч видимих ​​надгробків, але насправді на цій ділянці поховано понад 100 тысяч чоловік.

Популярні новини зараз
Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні"
Показати ще

Висячі труни Сагада, Філіппіни

Члени племені Igorot ховали мерців в підвісних гробах, прикріплених до боків стрімких скель, на протязі багатьох років. Вважається, що це наближає їх до їх духам предків, а також тримає їх тіла в безпеці.

Острів Ляльок в Мексиці

Дон Джуліан Сантана був наглядачем цього острова і якось раз, він знайшов дівчинку, що потонула в місцевих водах. Він також знайшов її ляльку, плаваючу поруч з нею. Доглядач повісив її на дерево, в пам'ять про потонув дитині. Протягом 50 років, більше ніхто не потонув у тих водах, але лялька продовжувала висіти, а поруч з нею за такий довгий час, з'явилася величезна кількість інших страшних ляльок, які є відмінною заманухой для туристів.

Хашима Острів в Японії

Цей невеликий острів був створений як горноруднодобивающее підприємство і був домом для тисяч людей, поки в 1974 році запас вугілля не був повністю вичерпаний. Після цього місто виявився не затребуваний і жителі кинули його в тому стані, в якому він знаходився.

Каплиця Костею в Португалії

У стінах цієї каплиці знаходиться понад 5000 кісток ченців, до того ж є 3 тіла, що висять на мотузках, одне з яких тіло дитини.

Кембриджський військовий госпіталь в Англії

Цей госпіталь був затребуваний з 1878 до 1996 року, після чого був закритий через з високих витрат і великої кількості азбесту в стінах.

Чорнобиль перетворюють в курорт?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Україна та Білорусь поділили Чорнобильську зону.