Стосунки між Росією і Україною налагоджуватимуться, навіть незважаючи на те, що Кримський півострів швидше за все назад не стане частиною материкової України: між державами діяли, діють і діятимуть економічні відносини, а примирення - це тільки питання часу.

Як повідомляють ЗМІ, про це заявив російський журналіст Леонід Радзіховський.



"Крим Росія ніколи не віддасть, як Абхазія і Південна Осетія не повернулися до складу Грузії. Це свого роду зафіксований конфлікт, який виносять за дужки. Крим Росія не віддасть, а Донбас, гадаю, так чи інакше повернеться в Україну", - вважає Радзіховський . "А невирішена кримська проблема (з точки зору України, це - проблема, з точки зору Росії, тут і проблем ніяких немає, тому що Крим - частина Росії) для України залишиться", - додав він.

Леонід Радзіховський зазначив, що економічні стосунки України і Російської Федерації "нікуди не поділися", і вони будуть в подальшому розширюватися.

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

"З часом дещо стихне напруження істеричної пропаганди з двох сторін і стихнуть піар-безумства в студіях. А Росія з часом перестане вдавати з себе міську божевільну, яка не зможе жити, якщо Україна вступить у НАТО. Так вступайте ви куди хочете! Росії-то від цього що? Ні тепло, ні холодно. Після відходу Путіна, зрозуміло. Все це нормалізується", - підкреслив російський публіцист.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що відомий письменник Борис Акунін розповів, яка доля спіткає Росію, якщо повторить історію Радянського Союзу і розпадеться на окремі держави. Прогноз, треба сказати, вельми нерайдужний.

Ми також писали про те, 35 користувачів популярного месенджера Telegram подали колективний позов до московського Міщанського суду на Федеральну службу безпеки: люди вважають, що співробітники спецслужб перевищили свої повноваження, коли звернулися до адміністрації сервісу з вимогою представити їм дані, які дозволять розшифровувати абсолютно будь-яке повідомлення.