У китайській провінції Сичуань закінчують будівництво точної копії славнозвісного британського коробля Титаніка.

За інформацією Daily Mail, проект розпочали ще у січні 2014 року та оцінили його у 140 млн доларів. Будівництво судна довжиною 296 метрів та 29 метри в ширину проходить на відстані 1,5 тисячі кілометрів від моря.

Новий Титанік буде готовий вийти на воду у 2019 році та прийняти перших туристів. Його обладнали гідравлічними підпорами, які імітують зіткнення із айсбергом та затоплення.

Вартість одніє ночі на кораблі коштуватиме приблизно 10 тисяч гривень.

На момент створення Титанік був найбільшим у світі судном. Він затонув під час першого рейсу з англійського Саутгемптона до Нью-Йорку (США) у 1912 році.

Популярні новини зараз
13-річна донька Філіпа Кіркорова отримала подарунок, за яким батько мотався, як за ядерною валізкою Енергетики пояснили логіку відключень світла: що таке черги і як вони працюють Самотніх пенсіонерів підтримають фінансово: які виплати можна отримати "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканець Великої Британії купив шубу стюрдеси Титаніка за 232 тисячі доларів.