Міністерство оборони Китаю вимагають від Пентагону припинити військові маневри у Південнокитайському морі, які у Пекіні назвали провокаційними.

"Китайські збройні сили будуть відповідально виконувати свої обов'язки і рішуче захищати національний суверенітет і безпеку", - заявили у КНР.

Пекін у черговий раз закликав Вашингтон вжити заходи, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Американська сторона поки не відреагувала на звернення китайців.

Тему військових маневрів поблизу спірних території у Південнокитайському морі обговорювали на саміті G7, який проходив 26-27 травня на Сицилії. Голова МЗС Китаю Лу Кан засудив позицію лідерів країн "Великої сімки". На його думку, такі дії можуть призвести до ескалації напруженості.

Як повідомляв портал "Знай.ua", за останні два роки у Китаї стратили та кинули за ґрати два десятка американських розвідників.

Популярні новини зараз
Алкотест за 51 тисячу: коли водій ризикує грошима та правами, навіть не випивши ні грама У школах заборонили улюблені смаколики дітей: нові правила харчування Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще