Депутати першої сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) 13 скликання в суботу одноголосно проголосували за переобрання Сі Цзіньпіна на посаду голови КНР. Про це повідомляє "Сіньхуа".

За продовження повноважень нинішнього китайського лідера висловилися 2970 депутатів.

Відповідно до конституції Китаю, пост глави держави може займати громадянин, який досяг 45 років. Список кандидатів пропонується головою президії. Згідно з недавньою поправкою в основний закон одна і та ж особа може переобиратися на посаду голови КНР необмежену кількість разів.

Віце-головою КНР китайські народні представники обрали колишнього секретаря головного антикорупційного органу Комуністичної партії Китаю Ван Цішаня.

Популярні новини зараз

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

Сі Цзіньпін також переобраний на вищу державну посаду з управління збройними силами - голови Центральної військової ради Китаю (ЦВС КНР).

ЦВС КНР здійснює керівництво Народно-визвольною армією Китаю (НВАК). Він здійснює свої функції паралельно з партійним органом з управління збройними силами - Військовою радою ЦК КПК. Зазвичай вони ідентичні за своїм складом.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", непродумана кремлівська політика привела до того, що Росія сама налаштувала проти себе одну з найпотужніших країн світу, яка до недавнього часу могла вважатися її союзником - Китай.

Він упевнений, що серйозна сварка сталася на ґрунті стосунків з Північною Кореєю: Путін активно намагається налагодити відносини з лідером КНДР, але ж це довгі роки була "зона інтересу" Китаю. Масла у вогонь додає і зброя, яку Шалений Кім поставляє Росії. Разом з тим Жданов зазначив, що на Путіна тут чекає провал: ані США, ані Китай не поступляться своїми інтересами і не пустять Росію до Корейського півостріва.

Нагадаємо, Трамп знайшов спосіб "швидко та легко" позбутись проблем через витівки Кім Чен Ина. За словами президента США, загрозу з боку Північної Кореї можна ліквідувати з допомогою Китаю.

Після обговорення з лідером Китаю Сі Цзіньпінем, президент США заявив, що у питанні північнокорейської кризи "стануться певні речі". За його словами, Китай може вирішити проблему з КНДР "швидко та легко".