Юнот Діас, голова журі Пулітцерівської премії, йде у відставку через звинувачення у сексуальних домаганнях.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦю інформацію повідомляє Укрінформ, посилаючись на The Guardian.
"Розгляд звинувачень проти письменника буде розпочато сьогодні", - повідомляє видання з посиланням на Раду Пулітцерівської премії.
Як відомо, у квітні цього року Діас став головою журі, а уже зараз вимушений йти у відставку через звинувачення у сексуальних домаганнях. Перед Діасом висунули умову його колеги: або відставка, або поліцейське розслідування.
Першою, хто розповів про неприйнятну поведінку голови журі Пулітцерівської премії, стала американська письменниця Зінзі Клеммон.
"Як студентка-випускниця, я запросила Юнота Діаса виступити на семінарі з питань представництва в літературі... Він використав це, як можливість схопити і насильно поцілувати мене. Я далеко не єдина, з ким він це зробив. Відмовляюся більше мовчати", - написала письменниця у Twitter.
У іншому пості Клеммон розповіла, що знає й інших жінок, яким Діаз завдав болю.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", журнал New York Times колись проводив журналістське розслідування про сексуальні домагання продюсера Харві Вайнштейна до голлівудських актрис. Тепер цю несамовиту історію екранізують."В цьому й проблема: Діаз зробив ставку на наставництво серед найуразливіших жінок у літературі під виглядом активності та допомоги. Я знаю цих жінок. Вони мої друзі. Біль Діаза ніщо в порівнянні з тим, що вони пережили", - написала вона.
За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, права на екранізацію історії отримали студії Бреда Пітта - Annapurna Pictures і Plan B Entertainment. Вихідна стаття New York Times була написана журналістками Джоді Кантор і Меган Твохі. Минулого тижня цей матеріал нагородили Пулітцерівської премією.
Також портал повідомляв про те, що легендарного 80-річного американського комедійного актора Білла Косбі суд визнав винним у свідомому підмішуванні наркотиків іншій особі і сексуальних домаганнях.
Про це стало відомо завдяки повідомленням американських ЗМІ. Відомо, що суд двічі розглядав справу - під час першого засідання суддям не вдалося прийняти спільне рішення.