Російських туристів затримали в курортному місті Таїланду. Причиною цього стало те, що чоловік і жінка покурили електронні сигарети на вулицях Паттайї.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Туристів затримали ще 17 вересня. Поліція доставила їх до відділку. Тут вони провели всю ніч.

Їм все ж вдалося тимчасово вийти на волю під заставу. Також мандрівники поскаржилися на бездіяльність російських дипломатів.

У Таїланді з грудня 2014 року введено суворі правила на законодавчому рівні щодо електронних сигарет. Їх заборонено ввозити, продавати і виробляти всередині країни. Порушникам загрожує тюремне ув'язненням терміном до десяти років і штраф. Сума фінансового покарання становить п'ятикратну вартість електронних сигарет, вилучених під час затримання порушника.

Популярні новини зараз
Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, електронні сигарети стають все більш популярними, але суперечки про їх шкоду не припиняються.