31 липня, президент Білорусі Олександр Лукашенко, якому зовсім нещодавно ЗМІ поставили тривожний діагноз - інсульт, з'явився на публіці і дав жартівливий коментар з приводу цих чуток.

1 серпня на телеканалі ОНТ вийшов відповідний сюжет з президентом Білорусі.

У ньому йдеться про те, що білоруський лідер здійснив перевірку збору врожаю пшениці в Мінському районі.

"У наступному році мені доложиш. Ти доживеш до наступного року? Ти особливо не зарікайся, а то мене поховали в минулу добу, то й тебе можуть поховати", – каже Лукашенко одному з аграріїв.

Після, президент Білорусі відповідав на запитання журналістів і відреагував на інформацію про можливий інсульт. Один з працівників телеканалу сказав, що всі "були раді, що чутки сильно перебільшені", на що Лукашенко іронічно відповів:

Популярні новини зараз

Ткач, Ласточкін і Горбунов влаштували українкам сюрприз до 8 березня: "Матусі, донечки і дружини"

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

"Ще кажуть, що двійник працює, ти мене так іноді щупай".

Нагадаємо, що в Білорусі нещодавно поповзли чутки, що президента Олександра Лукашенка госпіталізували після інсульту. Практично відразу після цього лідер країни перестав з'являтися на місцевому телебаченні.

Крім того, білоруського лідера лише кілька разів згадали в сюжеті про дорожнє будівництво та контроль глави держави над ним. Таким чином, уточнюють журналісти, на публіці Лукашенко не бачили з 28 липня - минулої суботи. Саме в цей день пішли чутки про інсульт.

26 липня він повинен був приїхати в Гомель, але візит не відбувся. Першим про це повідомив російський Telegram-канал "Незігарь", який спеціалізується на політичних інсайд: "У Мінську кажуть, що у Лукашенка стався ішемічний інсульт в басейні середньої мозкової артерії її "маячнею".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Лукашенко розридався через пісні Повалій.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Лукашенко бачить Білорусь "у складі якоїсь іншої держави".