Королева Єлизавета II дала своє добро на те, щоб прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей приступила до формування нового уряду.

Про це глава парламенту заявила після офіційного візиту до Букінгемського палацу.

"Я щойно була з візитом у Її Величності Королеви, і зараз приступаю до формування уряду - уряду, який може забезпечити впевненість і який поведе британців вперед у критичний для нашої країни час", - повідомила Мей.

Крім того, прем'єр спростувала інформацію про те, що йде у відставку. Вона зазначила, що незважаючи на несприятливі результати виборів, не збирається залишати відповідальний пост.

Нагадаємо, Мей представляє консервативну партію. Після позачергового голосування їй не вдалося отримати абсолютну більшість у парламенті - 326 місць із 650 у палаті громад.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК
Показати ще

Експерти вважають, що консерватори отримають 319 мандатів, лейбористи - 261, Шотландська національна партія - 35, а ліберальні демократи - 12.

Через відсутність більшості Великобританію чекає "підвішений парламент".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Charlie Hebdo "відсік" голову Терезі Мей.