У селище Єрмоліно Істрінського району (Московська область, Росія) місцеві волонтери з благодійної організації "Лісовий притулок" врятували дивом вуличного пса.

Мало не помер

Цей сталося ще три дні тому, 13 травня. На прохання місцевих мешканців, котрі звернулися напередодні до адміністрації, волонтери відправилися на вилов бездомних собак. Тварин збиралися відправити до притулку на карантин. Там їх прищеплюють, стерилізують, ставлять спеціальний чіп, а потім випускають на свободу.

Волонтер Олег випадково помітив цуценя, яке застрягло у ямі. Почувши писк неподалік занедбаної школи, почав шукати, звідки доносяться ці звуки:

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають ПриватБанк попередив українців про важливе оновлення: що змінилося Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

"Я знайшов яму, заповнену бітумом або мазутом. Щеня тонуло у ній: з ями стирчав тільки ніс і одна лапка", - згадував Олег.

У чоловіка чималий досвід, адже волонтерською діяльністю займається більше 5-ти років, тому вагатися ні хвилини не став, одразу кинувся на допомогу.

Дивовижний порятунок

Цуценя витягли, але зробити це було дуже непросто: поруч слизько, надавати допомогу на місці складно. Восьмеро волонтерів відмили його, прихистили. Після сильної інтоксикації тварина намагається прийти до тями – наковтавшись бітуму, відчуває сильну слабкість. Йому роблять крапельниці і дають абсорбенти.

За словами Олега, стан цуценя поступово стабілізується: він їсть і навіть кусається. Волонтери назвали цуценя Горішком і сподіваються, що він буде міцним.

Дивіться: черкаські волонтери врятували пса, який два роки прожив у шкільному туалеті

Як повідомляв портал "Знай.ua", пес вигадав власну валюту і купує за неї смакоту. Собака на прізвисько Черниш живе на території технічного коледжу в Монтерреї Колумбії і вже став улюбленцем всіх студентів. Деякий час він спостерігав за тим, як вони купують в магазині продукти, де підгодовували і його. Черниш вирішив не бути нахлібником і також платити за власні ласощі і, зрозумівши всю суть ринкових відносин, навіть знайшов цікавий спосіб розраховуватися за їжу. В один із днів він прийшов в магазинчик і вручив лист з дерева в якості оплати за надані смаколики. Постійно дивлячись, як студенти "обмінюють" печиво на якісь листочки, він провів експеримент з листочком із дерева.