У Молдові нарешті вирішили відкрито виступити проти російських миротворців і попросили замінити їх на міжнародну місію цивільних спостерігачів під егідою міжнародних організацій.

Як передає "Укрінформ", такий коментар оприлюднив уряд країни з нагоди святкування 25-річчя миротворчої місії на Дністрі.

Молдовські політики відмітили важливість та значення підписання у Москві між тодішніми президентами Республіки Молдова і Російської Федерації "Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту в Придністровському регіоні Республіки Молдова", яка поклала край кровопролиттю. Проте з часом стало зрозуміло, що російська миротворча місія зрештою виявилася інструментом консервації замороженого Придністровського конфлікту.

У якості прикладів урядовці наводять багаторазову участь російських солдатів у спільних з сепаратистами регулярних військових навчаннях, що проводяться на території Придністров’я.

Кремлю також пригадали обіцянку вивести війска з території Молдови, дану ще в 1999 році на Стамбульському саміті ОБСЄ.

Популярні новини зараз

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", через наміри Росії святкувати 25-річчя миротворчої місії в Придністров’ї МЗС Молдови викликало "на килим" посла РФ.