Президент США Дональд Трамп вважає, що "агресивна" Чорногорія може стати причиною Третьої світової війни.

Про це повідомляє Fox News.

Відповідаючи на питання журналіста, чому його син повинен відправитися до Чорногорії, щоб захистити її в разі нападу, Трамп відповів:

"Я розумію, про що ви говорите, я сам ставлю собі це питання... в Чорногорії дуже агресивні люди... вони можуть проявити агресію і, мої вітання, ви у Третій світовій війні", - цитують Трампа ЗМІ.

Інтерв'ю вийшло в ефір 17 липня, після поїздкі Трампа на саміт НАТО в Брюсселі і після переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі.

5 червня 2017 року Чорногорія офіційно стала 29-м членом НАТО. Проти вступу країни до складу Альянсу різко виступала Російська Федерація.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що раніше головнокомандувач силами Північноатлантичного альянсу в Європі Кертіс Скапаротти розповів, що США і НАТО зобов'язані зробити більше, щоб уберегти Балкани від дестабілізації.

Із збільшенням прихованого і неприхованого тиску з боку Російської Федерації зустрілися Балкани. Про це повідомив головний командуючий силами Нато в Європі американський генерал Кертіс Скапаротти під час виступу у комітеті Сенату США з озброєння.

За словами Скапаротти, Вашингтона і НАТО повинні зробити більше, щоб утримати цей регіон від дестабілізації.

"Регіон, з-за якого я зараз стурбований - це власне Балкани. Росія працює на Балканах, а ми залишили регіон без уваги. Тому це регіон, де в нас в майбутньому можуть бути проблеми", - сказав Скапаротти.

До речі, Чорногорія, одна з балканських країн, в минулому році стала 29 членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія. У листопаді 2016 року Чорногорія звинуватила Росію у підготовці перевороту, метою якого було запобігти вступ країни в НАТО. У Росії спростували звинувачення в причетності до перевороту в Чорногорії, назвавши їх голослівними і висмоктаними з пальця.

Нагадаємо, раніше Командувач силами НАТО в Європі американський генерал Кертіс Скапарротти вважає, що вже затверджених поставок зброї Києву – досить. Водночас він не виключив нових рекомендацій по озброєннях в майбутньому. На слуханнях в Сенаті США його запитали, чи достатні постачання протитанкових ракет Javelin, схвалених адміністрацією Дональда Трампа.

Чорногорія заочно судитиме російських розвідників за спробу державного перевороту

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Обама побачив занепад демократії.