Національна асамблея Куби обрала керівника державної ради. Це Мігель Діас-Канель, який до цього був першим заступником голови ради.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Національна Асамблея Куби схвалила кандидатуру 57-річного Діаса-Канеля. Він змінить на посту керівника країни Рауля Кастро, якому вже виповнилося 86 років.

Рауль Кастро, керував Кубою останні денадцать років. Він залишить свій основний пост, але збереже посаду глави Комуністичної партії країни.

Нагадаємо, що Діас-Кориця виявився єдиним кандидатом на пост голови державної ради. Таємне голосування по його кандидатурі проходило 18 квітня, за нього проголосували 603 з 605 депутатів.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще

Раніше нинішній керівник Куби Рауль Кастро неодноразово підкреслював, що не буде балотуватися на новий строк голови Держради. Найбільш вірогідним наступником Рауля Кастро називали саме Діаса-Канеля.

Рауль Кастро керує Кубою з лютого 2008 року. Він успадкував цю посаду після свого старшого брата Фіделя. Протягом тридцяти років (з 1976 року) Рауль Кастро був першим віце-президентом і фактичним наступником брата.

На Кубі 11 березня 2018 року обрали нову Національну асамблею (парламент країни). Кубинці обрали 605 членів асамблеї, попередньо висунутих нацкомісією.

Ще в період парламентських виборів можливим майбутнім наступником Рауля Кастро називали першого заступника голови Держради, 57-річного Мігеля Діас-Канеля, який є членом політбюро Компартії Куби.

Репортаж про призначення Канеля головою Куби: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" незабаром в окупованому Криму виникне катастрофічна ситуація з водопостачанням. Цю проблему не вдасться вирішити з допомогою опріснювальних станцій: їх потрiбно надто багато, щоб покрити існуючу потребу в прісній воді.

Крім того, воду в Крим з Кубані поставляти також не вдасться, оскільки цей російський регiон сам відчуває певний дефіцит цього найважливішого ресурсу.