Опозиціонер Олексій Навальний і його дружина Юлія Навальна "посперечалися" через політичну лексику.

Жартівливу суперечку подружжя в Instagram завважив Telegram-канал "Хтось інший".

Юлія Навальна розкритикувала свого чоловіка за те, як він спілкується з фоловерами. Політик опублікував пост з анонсом продажу агітаційної шапки зі своїм прізвищем. Описуючи плюси товару, Навальний написав: "юнісекс", підходить хлопчикам, дівчаткам і людям будь-якого віку".

На що дружина опозиціонера відповіла, вказуючи на помилку: "Я б подумала, чи голосувати за людину, яка говорить "юнісекс".

На це Навальний відповів: "Ах так? Шапку поверни" ( в рекламному пості опублікована фотографія Юлії в агітаційній шапці).

Популярні новини зараз

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати щеНа запитання одного з користувачів, чи йому влетить, якщо він таку шапку одягне до школи, Навальний запевнив його: "Навпаки, від всіх хлопців буде респект, а все чікулі захочуть дружити!".

Цю фразу Юлія теж прокоментувала: "Я б подумала, чи голосувати за людину, яка говорить " чікулі ". У відповідь політик виправдався: "Це мене Даша навчила!" – ймовірно, маючи на увазі їхню спільну з Юлією доньку 16-річну Дарину.

Зазначимо, що Олексій Навальний веде передвиборчу агітацію, незважаючи на те, що ЦВК заявив про його недопуск до участі в президентських виборах у 2018 році.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російського опозиціонера Олексія Навального не допустять до участі у передвиборчій кампанії.