Скандально відома депутат Держдуми і екс- "прокурор" анексованого Криму Наталія Поклонська в знову розсмішила соцмережі черговим перлом.

Тільки відсміялися над бюстом Миколи ІІ, який, виявляється, мироточив, як тут "няша" вирішила розповісти про дельфінів, вразивши всіх різноманіттям лексичного запасу. Всім, звичайно, відомо, що дельфіни відрізняються дружелюбністю і любов'ю до ігор, але ось те, що вони галантні, ви, напевно, і не здогадувалися.Поклонська ж на своїй сторінці в Twitter вирішила похвалитися, що на окупованому півострові живуть найкрутіші морські мешканці. "У Криму навіть дельфіни галантні. І взагалі - найкращі! Приїжджайте!", - написала "няша".

Користувачі соцмереж не залишили без уваги пост скандальної росіянки і досі активно його коментують: "Як там бюст Миколи кривавого поживає? Все мироточить?", "Дельфіни ввічливі бойові?", "Чи були випадки, коли дельфіни ґвалтували людей. Обережніше, Наташ", "Приїдемо! На танках. Чекай", "Десь недалеко сплакнув бюст Ніколашки".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" післо про те, як Поклонська зібралася відлучити від церкви творців "неправильного" фільму.

Популярні новини зараз

Українка з інвалідністю звинуватила медиків у знущаннях в ковід-лікарні: "Щодня плачу та мучаюсь від болю"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Показати ще