Бактерії Extremophile bacteria, які активно розмножились на затонулому "Титаніку", харчуються іржавим залізом. Учені припускають, що через 15-20 років вони з'їдять ціле судно, повідомляє experttur.com.

Інформація про те, що корабель може зникнути, спричинила значне пожвавлення туризму.

Цим скористалися дві британські компанії, які запропонували туристам занурення у батискафі. Компанія The Bluefish призначила свої глибоководні тури на 2019-2020 роки. Компанія Blue Marble Private збирається почати роботу в травні 2018 року. Перші туристи внесли $105 тисяч.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що останнім часом голлівудський актор Джонні Депп виглядає і веде себе дуже дивно. Дійшло до того, що шанувальники почали підозрювати, що у актора можуть бути проблеми як психічного, так і фізичного характеру.

Нещодавно актор дав велике інтерв'ю для журналу Rolling stones. У ньому актор розповів про життя, проблеми з грошима, терористів і фільми.

Депп говорив багато дивних речей. Наприклад, він розповів про своє бажання перезняти "Титанік"... у ванні.

"Це було б класно, але Голлівуд більше нічим не ризикує", - заявив актор.

Друге місце у рейтингу найдивніших фраз Джонні Деппа зайняла фраза про його ставлення до тероризму. У актора є свій власний спосіб боротьби з ним.

"Берете багато літаків, таких здорових літаків, які всяку белеберду розпилюють. І з них шарашите на землю ЛСД-25. Пропитываете їм все місцевість на ***. І всі виходять зі своїх печер з посмішкою, щасливі".

Також Джонні розповів про свою фінансову ситуацію. На початку року компанія, яка вела справи актора, подала на нього в суд за шахрайство і безвідповідальну витрату грошей.

"Я лише невелика частина. Це як довбана "Матриця". Я не бачив фільм, і я не зрозумів сценарій, але ось так воно вийшло".

Джонні Деппу на даний момент 55 років, він народився в 1963 році. Депп володар кількох "Оскара" і "Золотого глобуса". Одного разу він навіть потрапив в "Книгу рекордів Гіннеса" як найбільш високооплачуваний актор.

Останнім часом Джонні сильно не щастить в особистому житті. З 1998 року він був одружений на актрисі Ванессі Параді, з якою у нього двоє дітей. У 2012 році він оголосив про розлучення і пішов до актрисі Ембер Херд, з якою одружився в 2015 році. Шлюб проіснував всього 15 місяців, після чого Херд подала на розлучення через побої чоловіка.