Північноатлантичний альянс всерйоз занепокоєний останніми маневрами Росії – з огляду на військові навчання у Білорусі та ситуацію на східних рубежах. З цієї причини у НАТО прийняли рішення створити два окремих підрозділи логістики, які займатимуться матеріально-технічним забезпеченням армії та переміщенням бійців.

Дипломати запевняють: не виключають російської загрози для всього світу, тому й вирішили об'єднатися практично всі країни-союзники, аби на випадок незаконного вторгнення на території дати гідну відсіч військам Путіна, повідомляє Politeka.

Нові формування дозволять зміцнити позиції, які раніше були більш уразливими. Морськими шляхами в районі Атлантичного і Північного Льодовитого океанів пустять підводні човни, які будуть патрулювати водні простори постійно і здійснювати поставки озброєнь та продовольства.

Популярні новини зараз

З кранів городян тече жовта вода, в Київводоканалі пояснили причину

Суд вирішив долю Джонні Деппа і Ембер Херд: несподіваний фінал для "Джека Горобця"

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Показати ще

Швидше за все підрозділи з'являться вже наступного місяця – коли для них оберуть командування та забезпечать фінансовою базою. Відомо, що останні кілька років путінська армія доволі активно почала підбиратися до західних кордонів НАТО, тому ідея стримування російської агресії зовсім не нова.

Дивіться: Росія перекидує озброєння під боком у ОБСЄ

Як повідомляв портал "Знай.ua", Євросоюз зіпсує газові плани Кремля.