Росія наклала вето на резолюцію ООН по розслідуванню застосування хімічної зброї в Сирії.

Про це пишуть західні інформаційні агентства в Twitter. "Росія наклала вето на резолюцію ООН, розроблену США, яка розширила мандат групи, яка проводить розслідування хімічних атак в Сирії, на рік", - йдеться в повідомленні.

Хіматака в Сирії.

Популярні новини зараз
Вікові надбавки пенсіонерам: які суми у квітні та хто втратить на них право Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію" Українці отримають нові пенсії: скільки реально заплатять вже з квітня і кому
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що США уважно спостерігають за сирійської військової базою Шайрат, на якій, ймовірно, знаходиться хімічна зброя. У разі атаки військові кораблі і літаки завдадуть удар. Вашингтону повідомили про переміщення літаків і ємностей з хімічними речовинами. Через це Пентагон попередив президента Сирії Башара аль Асада про "високу ціну", в разі хіматаки.

У Пентагоні впевнені, що їх серйозний тон в Дамаску зрозуміли точно.