Нещодавно жителі Кемеровської області занепокоїлися через сильний гуркіт, який виходив із неба. Вони повідомили місцеву владу про те, що джерела страшних звуків не ідентифікуються. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Згідно інформації, добою раніше в Пермському краї, розташованому майже у 2 тис. км на захід від Кузбасу, місцеві жителі скаржилися на гучні хлопки і гуркіт із неба. Всього рятувальники зафіксували понад сто таких дзвінків.

У середу в МНС Росії заявили, що джерелом небесного гуркоту стали надзвукові літаки, які долали звуковий бар'єр над населеними пунктами. Таку версію висунули як у Пермі, так і в Кемеровській області. Рятувальники також запевнили, що в цих регіонах жодних техногенних і природних катаклізмів останнім часом не зафіксовано.

Нагадаємо, в штаті Невада США зняли небесну "битву двох НЛО". Відео опубліковано на популярному YouTube-каналі UFOmania, присвяченому різним паранормальним явищам.

Крім того, Друга світова є найзагадковішою подією людства. Під час цієї війни відбувалося величезна кількість незрозумілих випадків, які не можуть зрозуміти навіть вчені. Таємниця підводного човна I-52, битва за Лос-Анжелес і золотий склад - все це продовжує розбурхувати розуми людей.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Показати ще

Дивіться сюжет про кінець світу

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", червоний НЛО відвідав Білорусь.