Шість найбільших банків світу збираються запустити нову віртуальну валюту для проведення моментальних розрахунків і клірингу за операціями з цінними паперами.

Йдеться про такі гіганти як Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, MUFG і State Street, пише Financial Times.

Праотцем цієї нової криптовалюти стала "utility settlement coin" або USC ("практична монета для розрахунків"), яку в серпні 2016 року створив швейцарських банк UBS спільно з Clearmatics Technologies.

Потім до проекту приєдналися BNY Mellon, Deutsche Bank і Santander. Всі вони прагнули прискорити заключні етапи фінансових операцій. Наразі учасники проекту працюють над додатковими заходами захисту криптовалюти.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Варто відзначити, що спочатку банки ставилися до блокчейн-технології з недовірою. Її вважали ненадійною. Однак після ретельного вивчення, компанії почали використовувати блокчейни для прискорення розрахунків.

 Після переходу на USC сторони угод з цінними паперами не будуть більше чекати, поки пройде переказ грошей. Замість традиційних засобів, вони використовуватимуть криптовалюту, яку в центробанках можна буде обміняти на звичайні гроші.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про причини популярності біткоіна в Україні.