Популярна у всьому світі американська торгова платформа Amazon розпочинає співпрацю з українськими розробниками. Купівля компанії Ring з українським R&D стане однією з найбільших операцій в історії корпорації.

Про це повідомляє CNBC.

Ring – це стартап з головним офісом у Каліфорнії. Виробник випускає розумні годинники та камери відеоспостереження.

Вся технологічна частина продуктів, включаючи технологію розпізнавання образів, проводиться командою Ring в Києві.

Популярні новини зараз
Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Центр R&D в Україні налічує понад 300 співробітників, професіоналізмом яких зацікавились далеко за межами нашої країни.

Ring раніше привертав інвестиції на загальну суму в $209 млн. Остання оцінка вартості компанії, згідно Pitchbook, $760 млн.

Сума угоди з Amazon не розголошується. Але, за даними співрозмовника Reuters, вона складе $1 млрд, що робить її однією з найбільших покупок Amazon за всю історію.

R&D заснували у Києві в 2016 році. Компанія швидко розвивається і вже за рік там працювало кілька сотень людей.

Нагадаємо, Amazon один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет.

Нещодавно коопорація представила свої нові офіси, які одразу назвали "офісами майбутнього".

Нещодавно серед новинок, яку представила компанія Amazon - наручний браслет, який буде відслідковувати положення рук працівників складу та контролювати їх дії. Таким чином неправильні дії співробітників строго контролюватимуть та підказуватимуть, що він зробив не так.

"Тропічний" офіс для співробітників Amazon. ТСН

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", американка з Південної Кароліни замовила в інтернет-магазині фен для волосся, а отримала справжній міні-вогнемет. Після першого включення доставленого їй пристрою, фен загорівся і почав випльовувати струмені вогню, а при спробі його відключити полум'я тільки посилювалося.