Органічні молекули були виявлені ще в 2015 році місією Dawn для дослідження Церери. Вчені прийшли до висновків, що маленька планета може бути підходящою для деяких форм життя. Так особливо зацікавив багатий запас водного льоду.

Разом з тим останні дослідження показали, що на поверхні карликової планети в кілька разів більше органіки, ніж передбачалося раніше. Раніше космічний корабель Dawn облітав Цереру, він використовував спектометр видимого та інфрачервоного діапазонів для оцінки того, наскільки сонячне світло поглинається і відбивається на різних частинах поверхні планети. Це допомогло встановити її складу.

Отримана інформація поповнювалася світловим спектром і вчені прорахували, що від 6 до 10 відсотків спектральної підпису з Церери можна пояснити органічною матерією.

Вчені одного з університетів США запропонували дещо інший привід. Замість використання органіки Землі команда порівняла показання спектометра з поверхнею Церери з метеоритом.

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер прийшов в сказ, дитині вже три роки

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

"Ми виявили, що при моделюванні даних з Церери з використанням позаземною органіки - ймовірно, більш відповідним аналогом, ніж земний - нам необхідно більше органічної матерії, щоб пояснити спектральне поглинання, що спостерігається на ній. Ми вважаємо, що 40-50 відсотків спектрального сигналу спостерігається на Церері, пояснюється органікою. Це велика різниця порівняно з 10 відсотками, про яких повідомлялося на основі земних органічних сполук", - повідомляють вчені.

Знахідка органічного матеріалу на Церері означає, що на ній точно є життя, на відміну від астероїдів і комет, які не здатні на своїй поверхні підтримувати життя.

Знахідка органіки і подальше її вивчення допоможе дослідникам у пошуках життя на інших планетах.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" сценарій знищення всього живого у Всесвіті вже написаний і людство чекає страшний кінець. Про це розповіли вчені, додавши, що пропадуть навіть чорні діри, поглинувши все навколо.