Загиблий у районі сирійського Хішама найманець ПВК "Вагнер" Ігор Косотуров був інструктором із бойової підготовки батальйону терористів російського скандального письменника Захара Прилєпіна, який воює на стороні бойовиків на Донбасі.

Про це Прилєпін написав на своїй сторінці у Facebook.

"Щоб помилкових розмов не було, ще один загиблий у Сирії – капітан ГРУ у відставці Ігор Косотуров – справді служив у нас у батальйоні. "Косотур" – такий і був у нього позивний", – написав Прилєпін.

Вбитий у Сирії боєць "Вагнера" Ігор Косотуров:

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

"Завжди аномально спокійний, людей із таким ступенем незворушності я особливо і не пам'ятаю. Для "упоротих" треба, мабуть, пояснювати, що в ГРУ він вже не служив – був на пенсії, і займався тим, чим вмів займатися найкраще у житті: воював",– зазначив письменник-найманець.

Він також повідомив, що багато бойовиків із Донбасу їдуть воювати до Сирії, а потім "повертаються і знову служать тут".

"В тому числі і тому, що всупереч розхожим міфам, платять тут сущі копійки – зарплата 15, 16 тисяч рублів, максимум 20 тисяч. У Сирії більше. Але мужики наші – донецькі, російські, татарські, осетинські, бурятські – тягнуть обидві війни, як свої. Вони обидві наші. І перемоги у нас спільні, і полеглі – теж", – пояснив Прилєпін.

Зазначимо, що про смерть Ігоря Косотурова стало відомо відразу після публікації інформації про розгром частини ПВК "Вагнер" у Сирії. Бойовик був родом з Азбесту, що на Уралі. На Донбасі Косотуров воював приблизно у 2015-2016 роках.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережу злили список вбитих найманців приватної військової компанії "Вагнер", які загинули після нанесення ВВС США авіаудару під Дейр-ез-зором.