Історія двадцятого століття знає снігопади, які вражають уяву.

В основному, жертвами стихії ставали жителі США, однак діставалося і населенню інших регіонів.

Баффало, США, 1977 - 506 см снігу

По місту вдарив відносно слабкий снігопад, але з надзвичайно сильним вітром - близько 70 км / ч. Результатом стало те, що несильний снігопад став причиною морозу, привів до нульової видимості, а загальний шар снігу становив 5 метрів - абсолютний рекорд для одного сезону.

Популярні новини зараз

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Гора Шаста, США, 1959 - 480 см снігу

За кількістю снігу, це, мабуть, самий снігопад в історії. Однак для людей він залишився майже непоміченим, оскільки пройшов далеко в горах і майже не торкнувся населених пунктів.

Нова Англія, США, 1717 - 274 см снігу

Ця буря об'єднувала в собі чотири снігових шторму, які вдарили одночасно. Епіцентром став Бостон. Будинки були завалені снігом і людям доводилося виходити через вікна других поверхів. У той час снігоприбиральної техніки не було.

Лхюндзе, Тибет, 2008 - 182 см снігу

Місцеві жителі були шоковані, коли снігопад не припинявся протягом 36 годин, а деякі райони були покриті снігом товщиною в 180 см. Велика кількість будівель просто не витримували вагу снігу, дороги не функціонували, а 7 людей загинули. Бували випадки, коли людям доводилося їсти домашніх тварин, щоб врятуватися від голоду.

Штат Нью-Йорк, США, 2014 - 150 см снігу

Це був аномально сильного снігопаду - за два дні випала річна норма опадів. Стихія втратила 6 осіб, заблокувала 200 км автодоріг, а в аеропорту міста Баффало довелося скасувати 40 відсотків рейсів.

Рекордный снегопад в Москве

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні йде активний циклон, в результаті якого очікуються складні погодні умови.