Співробітники NASA оприлюднили знімок, який зробили в грудні під час десятого зближення зонда з Юпітером. Пристрій розташовувався на відстані більше 13 км від піків хмар планети. Про це повідомляють ЗМІ.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗонд Juno ("Юнона") запущений з мису Канаверал в серпні 2011 року. Апарат вийшов на стабільну орбіту навколо Юпітера лише п'ять років потому. Перші два місяці після зближення зонд витратив на зниження орбіти і перевірку всіх наукових інструментів, перші дані отримані тільки в кінці серпня.
Станція зближується з Юпітером раз на 53 дні. У жовтні 2016 року зонд пролетів на відстані всього в 10 тис. км від верхнього шару атмосфери планети і отримав нову порцію інформації про пристрій її надр і загадкового полярного сяйва на полюсах.
Знімок планети
Нагадаємо, з 2013 року вчені б'ються над розгадкою таємниці космічного каменю Іпатія, який виявлений в Єгипті. Вони з'ясували, що камінь не належить до комет або метеоритів. Він складається з окремих елементів, які існували у Всесвіті ще до зародження Сонця. Саме тому вчені досі не можуть розгадати його таємницю.
Крім того, якщо життя на Землі виникло завдяки певній закономірності, то цілком ймовірно, що ця ж закономірність здатна привести до виникнення життя на інших планетах зі схожими умовами.
Дивіться сюжет про космос
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", успіхи Маска завадили ватникам підніматися з колін.