У Ріо-де-Жанейро знамениту статую Христа Спасителя підсвітили в кольори українського прапора. Про це повідомило посольство України в Бразилії.

Це було зроблено до Дня незалежності, а також національного свята Бразилії - Дня української громади.

Уже п'ятий рік поспіль статую так підсвічують на прохання українського уряду.

Британські дипломати станцювали до Дня незалежності український танець і опублікували відео-привітання на сторінці посольства Великобританії.

Нагадаємо, поки Україна святкує головне українське національне свято пропагандистські ЗМІ вишукують і придумують приводи дискредитувати і облити брудом торжество в День Незалежності України.

24 серпня головні путінські пропагандисти зосередилися на Україні і кинули всі свої сили, щоб розповісти свою версію параду до Дня Незалежності в Києві, і оприлюднили ряд провокаційних матеріалів.

Так, журналісти телеканалу РЕН ТВ у своїй новині про урочистий парад в Києві заявили, що у міністра оборони України Степана Полторака нібито трусились руки.

"Глядачів параду збентежив той факт, що руки у Полторака тряслися. Деякі інтернет-користувачі пояснили "тряску" хвилюванням міністра. Вони припустили, що він отримав "прочухана" від начальства", ― написали пропагандисти.

Видання "РИА Новости" в репортажі про військовий парад повідомили, що президент України Петро Порошенко відкривав захід уривком з "маршу українських націоналістів".

Як повідомляв раніше Знай.ua, Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав Україну з Днем Незалежності. Вітання опубліковано його прес-службою.

"Канада солідарна з народом України в його прагненні захистити і зберегти суверенітет. Ми повністю підтримуємо зусилля уряду України щодо забезпечення більш безпечного майбутнього для жителів всієї країни", - підкреслив Трюдо.

Також він нагадав, що в України і Канади багато спільного.

Також Знай.ua писав про те, що у цьому році в параді на честь Дня Незалежності України вперше візьмуть участь жінки-військові.