Ветеран антитерористичної операції, чеченський доброволець Аміна Окуєва назвала "ахілесову п'яту" режиму президента Росії Володимира Путіна.

Про це вона розповіла "Обозревателю".

"В Татарстані і на Північному Кавказі проживають дуже сильні корінні народи. Північний Кавказ - це взагалі така порохова бочка для Російської Федерації", – висловила свою думку Окунева.

За її словами, раніше цей регіон був самим "вибухонебезпечним місцем". Це було до того, як Росія анексувала Крим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на думку російського політика Леоніда Гозмана, путінський режим впаде від проблем в економіці країни і невдоволенні жителів. Народ повстане у протестах і задавить владу силою.

Популярні новини зараз
Відпочиватимуть більше тижня: у МОН зробили уточнення щодо весняних канікул Старшокласникам готують зміни: після 9-го класу поставлять перед вибором Доведеться платити навіть на пенсії: на що слід звернути увагу власникам землі Дитячим садочкам переписали правила: що зміниться для малюків та батьків
Показати ще