Російська православна церква за час перебування при владі Володимира Путіна перетворилася на головний інструмент кремлівської ідеології. До розвалу СРСР у КДБ було безліч таємних агентів серед релігійних представників, зокрема – патріарх Кирило.

Про це йдеться в сюжеті каналу ICTV.

У такий спосіб президенту РФ було значно легше керувати настроями населення, адже люди охоче повірять поважній особі у рясі, ніж будь-якому лідеру. Тоді церква запустила потужну агітаційну машину, збирала дані прихожан і постійно звітувала спецслужбам.

Керував процесом сам патріарх Кирило, який служив кадровим офіцером 5-го управління КДБ (позивний "Михайлов"). Швидше за все, саме з цієї причини він досі залишається недоторканим у Росії, отримує дотації від держави і спокійно почуває себе під пильним наглядом місцевих силових структур.

Російський президент іноді відвідує богослужіння для підвищення рейтингу, який і без того щодня знижується. Сюжети на прокремлівському телебаченні тоді починають чередуватися із очевидною закономірністю: церква та ядерні боєголовки.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін провокує масштабну революцію в РФ.