У десятках міст Росії в неділю, 1 липня, проходять організовані опозиційним політиком Олексієм Навальним мітинги проти підвищення пенсійного віку. Про це повідомляє російська служба BBC.

Масові акції протесту проходять в тих містах, де немає матчів ЧС-2018. Деякі мітинги були заздалегідь узгоджені з місцевою владою, деякі проходять не санкціоновано.

Люди, що прийшли на акції протесту, з фантазією підходять до оформлення плакатів. У жінки на аркуші паперу написано "Наш податок - чиясь яхта".

В Омську на мітингу був помічений чоловік з плакатом "Росія без села - вмре". Ще одна жінка прийшла з іронічним плакатом "Цікаво, а балерини теж скакати до 63 будуть???"

Популярні новини зараз
Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну Олександр Усик перед боєм з Джошуа показав, яким тавром помітить супротивника: "Навіть питати не треба від кого" Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

У Краснодарі чоловік прийшов на мітинг з плакатом "Залий повний бак і помри".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", підвищення віку виходу на пенсію в Росії, що спровокувало обурення, вирішили дослідити детальніше, щоб з'ясувати: а скільки взагалі людей з першого покоління здатне дожити до нового пенсійного "показника"? Спойлер: результати так собі.

Експерти Інституту демографії Національного дослідницького університету "Вища школа економіки" підрахували, що банально не дотягнути до виходу на пенсію в 65 років і 63 роки ризикують 17,4% чоловіків і 6,5% жінок. Фахівці з'ясували, що для чоловіків, які зібралися вийти на пенсію протягом перехідного періоду, "імовірність дожити" становить від 82 до 96%, для жінок - 93-99%.

Нагадаємо, в суботу, 30 червня в Ростові-на-Дону РФ дівчата влаштували оголену акцію протесту. Вони вийшли на вулиці міста з плакатами "Обібрали до трусів", протестуючи проти підвищення в країні пенсійного віку.

В одному з великих російських міст кілька сміливих дівчат влаштували незвичайну акцію протесту. Фотографії з оголеними дівчатами лише з плакатами були опубліковані на сторінках активісток.

Зазначимо, після того, як російська влада вирішила підняти пенсійний вік, суспільство тепер не може з цим змиритися. Втім не всім шкода людей. Наприклад, відомий публіцист Олександр Невзоров досить різко висловився з цього приводу.