Тереза Роулі зі США 1 січня відсвяткувала 104-й день народження. Жінка, яка народилась за півроку до початку Першої світової війни, сама здивована тим, що прожила так довго.

"Я здивована, що мені 104 роки. Мені просто не віриться, що я можу бути такою старою. Коли мені виповнилося 100 років, я думала, що мені ніколи не буде 104, я думала, що до цього часу піду. Але цього не сталося", - розповіла Роулі.

Бабуся розповіла журналістам секрет свого довголіття. Вона вважає, що прожила більше століття завдяки тому, що щодня вживає свій улюблений напій - дієтичну колу.

"Я п'ю її, тому що мені це подобається. Я ходжу в магазин по середах, щоб купити дієтичної коли. У мене повний мішок порожніх банок, які мені потрібно здати, щоб купити більше дієтичної коли", - зазначила жінка.

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

Роулі каже, що вона випиває принаймні одну банку напою щодня.

Дієтична кола з'явилася в США в 1982 році, коли Терезі Роулі було 68 років. Однак вчені не вважають, що содова продовжила життя Роулі на 36 років, оскільки, згідно з їхніми дослідженнями, цей напій, не дивлячись на низький вміст калорій, може стати причиною ожиріння і діабету, а також інсульту і деменції.

Американська бабуся не розповіла, що ще вона вживає або не вживає, завдяки чому живе так довго.

Дивіться: Тереза Роулі разом з друзями відсвяткувала день народження

Як повідомляв портал "Знай.ua", інша американка Дороті Флетчер майже прожила 100 років і також не надто правильно харчується.