Президент Росії Володимир Путін був змушений двічі перервати свій виступ перед багатодітними сім'ями 1 червня через плач немовляти в залі.

Відео курйозних моментів з'явилося в мережі.

У перший раз Путін відволікся і звернувся до дитини: "До мами треба. Правильно, зараз заспокоїться. Звичайно".

Але немовля продовжувало плакати, і президенту Росії довелося знову перервати виступ.

"Налякали солодкого. Нічого, зараз заспокоїться", - сказав він.

Разом з тим варто відзначити, що у Європарламенті активно діють проплачені прихильники президента Росії Володимира Путіна, які отримують гроші з Москви.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Про це заявив литовський європарламентар, голова групи Європейського парламенту "Друзі європейської України" Петрас Ауштревічюс.

"У нас багато неупереджених у поглядах людей, і ми володіємо інформацією про ситуацію в Україні, є сильними її прихильниками. Ми робимо максимум того, що ми можемо, в цьому відношенні. Знову ж таки, я повинен визнати, що є симпатики Путіна, і Путін платить їм. Ми маємо докази", - сказав він.

У Європарламенті кількісно переважають ті, хто не підтримує російського президента, але вплив кремлівської політики відчувається, пояснив він.

"Я думаю, що людей зі здоровим глуздом набагато більше, ми більшість. Але, знову ж таки, ми не повинні заперечувати присутність людей з іншими переконаннями. Вони мають прокремлівську позицію. Ось чому повинні визнати, що триває боротьба. Але це політика. Проникнення політики Путіна в Європі величезне. Через пропаганду, через дезінформацію, ми бачимо результати, тому що розуми отруєні", - додав член Європарламенту.

Крім того варто відзначитись, що скандальний головний редактор видання "РИА Новости" в Україні Кирило Вишинський, якому інкримінують державну зраду, під час судового засідання у його справі заявив, що більше не хоче мати статус громадянина України.

Вишинський також звернувся до кремлівського засідателя Володимира Путіна, аби просити захисту.

"Я звертаюся до президента Порошенка, якого знаю особисто і з яким ми зробили кілька добрих справ. Я заявляю про вихід з українського громадянства, з цієї хвилини вважаю себе лише громадянином РФ. Я звертаюся до президента Путіна з проханням про надання мені правового захисту та вжиття заходів щодо мого звільнення", — заявив обвинувачений.

Свої арешт і утримання під вартою Вишинський назвав незаконними.

"Мені дуже гірко заявляти про те, що я виходжу з українського громадянства. Для мене було певною гордістю демонструвати свій паспорт на кордоні України. Але я не бачу іншого способу, щоб зняти тиск з моїх близьких і друзів", - заявив Вишинський.

Вишинський відмовився від громадянства і попросив Путіна про захист

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що мати Сенцова зробила несподівану заяву про зв'язки з ФСБ.