Заблокувати Telegram, вносячи в чорний список IP-адреси, неможливо. Про це 28 квітня заявив російський інтернет-омбудсмен Дмитро Марінічев, передає видання "РИА Новости".

Інтернет-омбудсмен назвав існуючий механізм блокувань неефективним і запропонував боротися з авторами нелегального контенту, а не з сервісом, за допомогою якого він поширюється.

На этой неделе в день (две предыдущие жутко болел), в среднем, я отвечаю на три десятка звонков по ситуации вокруг...

Posted by Dmitry Marinichev on Friday, 27 April 2018

За словами Маринечева, "блокування може тривати вічно, тому що Telegram – це не сайт, це додаток". Закрити ресурс через IP-адреси практично нереально, уточнив він.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Як пояснив інтернет-обмудсмен Росії Марінічев, Telegram буде оновлювати програмне забезпечення і обходити будь-які заборони Роскомнадзора.

При цьому Марінічев зазначив, що потрапляння в чорний список сторонніх сервісів буде змушувати користувачів встановлювати програми для обходу блокувань.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 16 квітня Роскомнагляд почав блокування сайтів. Цьому передував суд, на якому представники ФСБ вимагали від керівника Telegram Павла Дурова передати їм ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих листувань користувачів. Представники Telegram заявили, що вони не можуть цього зробити як з етичних, так і з технічних причин. Месенджер досі працює, однак РКН випадково заблокував масу сайтів, які ніякого відношення до Telegram не мають.

Нагадаємо, користувачі мережі повідомили про проблеми з доступом до сайту Google в Росії. Збій підтверджують і дані моніторингових сайтів. Про це повідомляє информагенстсво РБК.

У користувачів у Росії в ніч на 22 квітня з'явилися проблеми з доступом до сайту Google. За їх словами, після опівночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи.

При цьому користувачі відзначають, що не можуть увійти не тільки на сайт пошукової системи, але також на пошту Google і пов'язані з ним ресурси.

Зазначимо, IP-адреси російських і зарубіжних соціальних мереж вільні від блокування в Росії. Про це йдеться на сторінці Facebook Роскомнадзора.