Понад три тисячі дівчат і жінок перебувають у сексуальному рабстві у бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава".

Такі шокуючі дані озвучила посол доброї волі Організації Об'єднаних Націй з протидії торгівлі людьми, 24-річна іракська правозахисниця єзидського походження Надія Мурад, передає DW.

Слова цієї жінки мають неабияку вагу, оскільки вона на собі відчула, що таке – бути в полоні в ісламістів, де провела місяць. Вона закликала відрізати радикалів від будь-яких джерел фінансування.

Мурад наголосила, що терористи ІД прагнуть стерти єзидів з лиця землі, оскільки вважають їх невірними. Розуміючи, що у східних країнах виносити на публіку інформацію про сексуальні домагання не прийнято, жінка все ж закликала єзидів говорити світові правду, якою б страшною та жорстокою вона не була.

За даними Управління Організації Об'єднаних Націй з наркотиків і злочинності (UNODC), з яким співпрацює правозахисниця, майже три чверті жертв торгівлі людьми у світі є представницями прекрасної статі.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", ісламісти мають прейскурант на полонених жінок і дітей. На спеціалізованих ринках продають малечу віком від одного року.