Нещодавно американський президент Дональд Трамп публічно заявив: злочинність у Німеччині нібито значно зросла в останні роки, і причина тому – масовий наплив біженців.

Біженці в Німеччині: загроза реальна?

Але, як виявилося, припущення лідера США не мають під собою достатніх підстав. Експерт з питань зовнішньої політики фракції ХДС/ХСС у бундестазі Юрген Хардт стверджує: Трамп просто не володіє об'эктивними даними у цій сфері.

Згідно з інформацією МВС, у 2017 році в Німеччині зафіксовано найнижчий рівень кримінальних злочинів за 25 років, хоча раніше Трамп заявив про зростання злочинності в ФРН саме через великий приплив біженців.

"Мешканці Німеччини виступають проти власного уряду, в той час як міграція розхитує і без того хитку коаліцію в Берліні. Злочинність в Німеччині зросла. У всій Європі допущена велика помилка - прийняття мільйонів людей, які жорстко і у великій мірі змінили її культуру", - написав він в Twitter 18 червня.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо
Показати ще

Статистика проти Трампа

Твердження президента США в мікроблозі підтверджує його "незнання німецької реальності і суті дебатів в Німеччині з проблеми міграції", вважає депутат бундестагу. Адже минулого року у ФРН рівень злочинності був нижчим, ніж протягом 25-ти попередніх років.

Такі дані містяться в статистиці по кримінальних злочинів, яку в травні нинішнього року представив міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеехофер.

За його інформацією, в 2017 році в Німеччині було зареєстровано 5,76 млн кримінально караних правопорушень, що на 9,6 відсотка нижче показника попереднього року. Крім того, Ссад імміграційного потоку і, як наслідок, зниження типових правопорушень, скоєних нелегальними мігрантами, являється лише однією з причин скорочення показників злочинності, йдеться в звіті.

За даними МВС, в 2014 році, за рік до початку масового припливу біженців в Німеччину, в результаті якого їх число в країні збільшилася більш ніж на один мільйон осіб, було зафіксовано 6,08 мільйона правопорушень, що 320 тисяч більше, ніж минулого року.

У німецькому уряді триває суперечка щодо політики надання притулку. Міністр внутрішніх справ Німеччини від Християнсько-соціального союзу (ХСС) Горст Зеєгофер погодився дати канцлеру Ангелі Меркель час до кінця червня для пошуку загальноєвропейського рішення у міграційній суперечці.

Дивіться: Біженці у Німеччині: хто залишиться, а кого змусять поїхати?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Адміністрація президента США Дональда Трампа планує оголосити про свій вихід з Ради з прав людини Організації Об'єднаних Націй, повідомляє Bloomberg з посиланням на два інформовані джерела.