Популярна китайська компанія ZTE заявила про припинення "великої операційної діяльності". Таке рішення було прийнято після того, як Трамп заборонив їм використовувати компоненти, вироблені на території США. Про це повідомляється в статті The New York Times.

Завод ZTE у Шеньчжэне зупинив своє виробництво. А робітники на даний момент знаходяться у своїх гуртожитках "в підвішеному стані". При цьому на кілька тижнів призупинили торгівлю акціями ZTE. Видання опублікувало ці дані, посилаючись на біржові джерела.

Крім того, вже зараз смартфони компанії припинили продаватися на майданчику Taobao від Alibaba Group, хоча деякі моделі за раніше доступні на Aliexpress. Онлайн-магазин ZTE також був змушений закритися.

Таке швидке і масштабне припинення продажів означає, що компанія могла втратити доступ до частини своєї ланцюжка поставок. Компанія ZTE веде бізнес у більш ніж 160 країнах. А свій перший смартфон вона випустила ще в 2011 році для американського ринку.

Популярні новини зараз
Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

В США смартфони ZTE займали 4-е місце по продажах. Вони змогли одними з перших вловити тенденцію популярності гаджетів з великими екранами. На даний момент відомо, що дане рішення стосується гаджетів безпосередньо компанії ZTE. При цьому смартфони під маркою Nubia продовжують випускатися без всяких обмежень.

Експерти висловлюють свої припущення, що компанія ZTE може стати першою жертвою "холодної війни" Америки та Китаю. А адже раніше Сполучені Штати підготували нові мита на товари з Китаю. Таким чином вони відреагували на протекційну політику Пекіна.

Після цього Китай підготував свій перелік відповідних заходів, які торкнуться приблизно 40% американського імпорту. Так, мита можуть бути підняті на автомобілі, літаки та продукти харчування.

Експерти прогнозують, що торговельний конфлікт між двома економіками світу може стати найбільшим в новітній історії.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" WCO – це всесвітня митна організація, що виконує безліч різних завдань, у тому числі збір даних про контрафактної продукції. За її даними, за останній рік було офіційно задокументировано більш 900 випадків масового продажу клонів смартфонів Samsung, у результаті чого продукція саме цього виробника є найпопулярнішою в світі. До речі, 5 років тому ця цифра перевищувала позначку в 4000 випадків. Про це пише iTechua.