На території Великобританії в графстві Кембриджшир фотограф в нічному небі помітив інопланетний НЛО, який спочатку тривалий час маскувався під зірку. Уфологи заявили, що таким чином прибульці вивчають місцевість і людей.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У неділю, 22 квітня, в місті Ландбіч місцеві жителі виявили в нічному небі справжній НЛО. Фотограф, який зробив підтверджує знімок, зізнався, що літаючий об'єкт нагадував зірку, однак він був яскравіше, більше за габаритами і весь час міняв місце розташування.

Уфологи відзначили, що це не перший раз, коли подібні НЛО були помічені в Кембриджі. Аналогічні об'єкти були виявлені в серпні минулого року, коли очевидці побачили в небі групу НЛО оранжевого кольору.

Варто відзначити, що американські прихильники теорії змови знайшли нібито неспростовні докази існування прибульців. Вони уважно роздивилися знімки не тільки з поверхні Місяця, але і з Марса і побачили щось, що просто переверне науковий світ.

Останні фотографії, зроблені з супутників, можуть стати доказом існування інопланетного життя, впевнені вони. Нестандартні кратери на поверхні Марса і Місяця дуже схожі на піраміди. І це змусило уфологів вважати, що до людства на поверхнях планет нашої Сонячної системи існували розвинені інопланетні цивілізації.

Популярні новини зараз

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

100 тисяч загиблих: Володимир Зеленський вшанував пам'ять жертв політичних репресій

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

Нестандартні кратери на Червоній планеті і своєрідні стоянки на Місяці, на думку дослідників, призначалися для літаючих пристроїв інопланетян. Навіть до цих знімків багато уфології були переконані в існуванні життя на Марсі в минулому. Просто поки що не знайдені достовірні докази цього і нові фотографії можуть бути тільки першим кроком до вивчення інопланетного життя, яка в минулому існувала на Марсі, а можливо, й Місяці.

Крім того вчені з BEAMS довели існування НЛО в Англії. Нова знахідка дослідників збентежила не тільки журналістів, але і експертів в області паранормальних явищ.

Відкриття на південному заході Англії в графстві Корнуолл змусило навіть найзапекліших скептиків визнати існування НЛО, принаймні його поява на території Великобританії.

Заяви про наявні докази інопланетного життя викликали в суспільстві чималий резонанс. Особливо одночасно занепокоїлися і зраділи дослідники інопланетного життя Англії. Свідки то і справа ділилися своїми спостереженнями про незвичайних літальних об'єктах від Лонсестон до Ньюлина.

Які докази існування НЛО вдалося знайти американцям?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Нібіру вріжеться в Землю на величезній швидкості.