У новому терміналі аеропорту окупованого Сімферополя, відкритого 16 квітня, вже протікає дах.

Про це свідчать фото, опубліковані на Twitter сторінці "RoksolanaToday&Крим".

За словами автора фото, стеля нового терміналу протікає відразу в декількох місцях, при тому що дощу не було. Знімки зроблені в зоні прильоту.

"Сімферополь. Новий космонанотерминал аеропорту, відкритий 16 квітня. Ще раз, це не було дощу! А коли буде..." – пише автор посту.

"Нові російські технології?" – задаються питанням в коментарях до фото.

Популярні новини зараз

Змучена Алла Мазур поділилася з українками історією перемоги над раком: "Розмова - не лише про біду і біль"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Раніше російські ЗМІ з гордістю писали про відкритому в окупованому Криму терміналі, як про "найбільшому аеропорту півдня Росії", відзначаючи його "унікальну архітектуру".

"Перші пасажири знімають новий аеропорт на відео і не приховують емоцій від побаченого", – писав російський "Перший канал", не уточнюючи, щоправда, яких саме емоцій не приховували пасажири.

Як повідомляв портал "Знай.uа", слідчі в Кемеровській області почали перевірку повідомлень про фейковий ремонт дитячого майданчика.

Якщо вірити фотографіям на сайті адміністрації Тисульського району, спортивний майданчик біля одного з житлових будинків застеленна рівним сучасним гумовим покриттям. Однак місцеві жителі публікують в Інтернеті зовсім інші знімки - на них тренажери стоять прямо на землі, серед щебеню і калюж. За їх словами, ніякого покриття тут "не було і немає".