Росія щорічно збільшує грошові вливання в економіку окупованого Криму. А все лише для того, щоб утримати на плаву півострів. Про це написав директор з проблем міжнародного розвитку Інституту сучасного розвитку і член експертної групи "Європейський діалог" Сергій Кулик у доповіді "Росія-Україна: ціна розлучення".

У найближчий рік сума вкладень може досягти 150 мільярдів рублів на рік. За оцінками експерта, з 2014 року з федерального бюджету вже було витрачено від 300 до 470 мільярдів рублів на підтримку економіки Криму.

"За обсягами безоплатних надходжень у бюджет суб'єкта з 2015 р. спостерігається постійне зростання — у 2016 р. майже на 20%, в 2017 р. — майже на 40%. <...> В цілому з 2015 р. по 2020 р. допомогу з Москви в щорічному вираженні зросте в 2,3 рази — до 150 млрд рублів", - пише Кулик.

У доповіді експерт також вказує, що з 2014 року після анексії Криму там впали стандарти життя. Це є однією з причин того, що на даний момент окупований півострів потребує більшому потоці вкладень і дотацій з бюджету.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Квартал 95" перетворився на пухкеньку версію Біллі Айліш

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Крім того, Кулик пише в окладі про те, що з-за військових дій в Україні Росія втратила близько 100 мільярдів доларів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"співробітники українського "Радіо Столиці" виклали в мережу карту України без тимчасово окупованого Кримського півострова.

Відповідний знімок на своїй сторінці в Facebook опублікував відомий український журналіст Сергій Іванов.

"Радіо "Голос Столиці" т*ахнуло козу. Так чий Крим, до*рови?", – йдеться у підписі до світлини.