Влада провінції Ляонін в Китаї, почала перевірку за фактом останнього скандалу навколо не дуже вдалого ремонту частини Великої стіни.

Про це повідомляє "Сьогодні".

Реставрація була проведена недбало і з порушеннями, в результаті чого частина стіни змінилася до невпізнання, втративши свій справжній історичний вигляд. Незважаючи на все це, чиновники, які займалися кураторством проекту, продовжують наполягати на тому, що фрагмент стіни реставрувався з дотриманням всіх технологічних вимог, які були прийняті ще в 2012 році. Вони також додали, що робочі слідували плану на всі 100%.

Якими б не були заяви місцевих чиновників, але вже одного погляду на результат реставрації досить для того, щоб запідозрити недобре. Порівняння отриманого з тим, що було раніше ні в яке порівняння не йде. На даний момент фрагмент стіни схожий на якусь асфальтову дорогу. Повірити в те, що це ділянка одного з найбільших архітектурних пам'яток людства – неможливо.

Відзначимо, що мова йде про фрагмент Великої стіни, яка була побудована в 1381 році за правління династії Мін. До слова, до невдалої реставрації, саме цей фрагмент пам'ятника вважався одним з найкрасивіших. Якою буде його подальша доля – залишається загадкою.

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Велика китайська стіна з дрона.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що НЛО облюбував найвідомішу пам'ятку Піднебесної.