Тисячі великих російських підприємств, зав’язаних на Дерипаску, постраждають через санкції США, які боляче вдарять по Росії, а головне – по простих громадянах РФ. А от деяким "фізични особам" це може виявитися на руку.

Таку думку висловив російський опозиційний політик, колишній депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков, - пише "Гордон".

"Русал" падає стрімким домкратом. Радіти нічому, можна тільки робити висновки і говорити: "Ну я ж попереджав". Попереджав я вас, коли ви вирішили відповісти на "акт Магнітського"? Коли круто помстилися сиротам? Попереджав. Ось і згадайте тепер 2012 рік, коли здавалося, що капіталізація "Газпрому" скоро буде трильйон, а Золота рибка опиниться на посилках.

У США довго запрягали - і швидко поїхали. З тих пір багато чого сталося: від України до Сирії через безліч вбивств, крадіжок і простих образ. Але першу ниточку в нинішній бікфордів шнур вплели саме тоді, - говорить екс-депутат.

При цьому Гудков говорить, що про простих росіян політики, які невпинно вихваляються своїм положенням в суспільстві,  думають в останню чергу.

"Багато років ми слухали, як на користь нашій економіці йдуть санкції. Як ми всім їм покажемо. Ну ось - дочекалися. Пішло на користь? Показали? Дерипаску, звичайно, жодного разу не шкода, хотів бути першим учнем - став. Але ось Красноярськ, Іркутськ, Нижній Новгород (ГАЗ) - вони постраждають теж. Як і сотні, тисячі підприємств по всій Росії, так чи інакше зав'язаних на Дерипаску.

Один підписаний за океаном папірець - і криза в Росії. Але в Кремлі навіть цього не зрозуміють. Там зараз вже задзюркотіла, забігало по кабінетах: це готуються дерибанити Дерипаску. Ігор Іванович передумає, чи потрібен йому ще і алюміній. Та й батьки батьківщини калібром поменше, в погонах побільше, не відмовляться.

Ось це - прогноз: почнеться переділ. Всім стане жити гірше, бідніше, але конкретні люди збагатяться. Хто вони? Пам'ятайте, як Путін сказав про "Байкалфинансгруп"? "Фізичні особи". А решта вам, дорогі росіяни, знати необов'язково", - підсумував Гудков.

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент США Дональд Трамп готує Путіну новий удар.