Огидно, що такі живуть: російський депутат висловився про дітей

поділитись
Син Жириновського образив дитину, яка народилася без рук

Син Володимира Жириновського, заступник голови Держдуми РФ Ігор Лебедєв відзначився скандальним висловлюванням про дітей з особливими потребами. Він назвав їх життя "огидною".

Так депутат відреагував на відеозапис в Twitter про дівчинку Василину, яке опублікував заступник голови Банку Росії Олександр Торшин. У ньому розповідається про дитину, яка народилася без рук.

"Навіщо таким дітям дозволяють з'являтися на світ, адже це мука, а не життя ?! Сучасна медицина визначає патологію заздалегідь", - висловився Лебедєв.

Депутат Держдуми Сергій Боярський назвав позицію сина Жириновського огидною. Але той у відповідь написав: "Огидно, коли такі мучаться, а не живуть".

Пізніше Лебедєв в ефірі російської радіостанції заявив, що листування було приватним. Він також сказав, що не збирається ні за що вибачатися.

Прийомна мати Василини Ельміра Кнутсен шокована ситуацією і не знає, як на неї реагувати.

"Я не знаю, як реагувати на такі речі, як слова цього політика. Для віруючого кожна людина - це Боже творіння, створене для прекрасного життя. А якщо хтось впевнений, що люди походять від мавпи, тоді позиція, що виживає найсильніший, - нормальна. Напевно, так думають багато ", - зазначила вона.

У родині Кнутсен четверо дітей, двоє з них - прийомні. У них також є захворювання опорно-рухового апарату.

Керівник національного центру проблем інвалідності Олександр Лисенко сказав, що у випадку з Лебедєвим потрібно задати питання його батькові. Він нагадав, що партія Жириновського активно виступає за вирішення проблем інвалідів. Лисенко вважає, що депутату з дитинства не прищепили толерантність через дефект виховання.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський депутат Володимир Жириновський не соромився у виразах на адресу колишнього "прокурора" Криму Наталії Поклонскої.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
володимир жириновський, російський депутат, особливі діти
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
Відомий винахідник Ілон Маск загорівся новою унікальною ідеєю
0
0
17:44 20.06.2018
Можливість вивести спортсменів на гру отримали двоє хлопчиків з притулку — Амір Косолапов та Матвій Кочнєв
0
0
17:39 20.06.2018
У Москві жорстоко покарали українського вболівальника
0
0
17:38 20.06.2018
Таку жорстокість не виправдає ні один цивілізований суд
0
0
15:08 20.06.2018
Росія готова зайняти місце Сполучених Штатів і взятися за права людини
0
0
13:00 20.06.2018