В одному із зоопарків Алма-Ати чоловік, що прийшов погуляти з онуками, вирішив дуже радикальним способом розвеселити дітей, що занудьгували. Люблячий дідусь не вигадав нічого кращого, ніж узяти камінь і кинути його в голову ведмедя.

23-річному гімалайському "клишоногому" на прізвисько Байкал камінь влучив прямо в голову, але на цьому чоловік не зупинився. Він уже замахувався вдруге, коли до нього підбігли працівники охорони. Але зупинили дебошира не охоронці, а його власна дружина, яка злякалася, що це дійство записують камери відеоспостереження. Те, що її чоловік калічить тварину, жінку, схоже, не дуже зацікавило. Про це написав директор зоопарку Ержан Еркінбаев на своїй сторінці в Instagram.Охорона вигнала чоловіка із зоопарку, але вирішила не звертатися до правоохоронних органів: "все-таки він був там з маленькими дітьми". Місцеві ЗМІ повідомляють, що здоров'ю та життю тварини нічого не загрожує.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як американець помстився господарям квартири за виселення.