На заводі з виробництва електричних автомобілів Tesla в каліфорнійському місті Фримонт сталася пожежа.

Відео гасіння пожежі опубліковано в Facebook телеканалу Fox 11.

Відзначається, що в даний момент загорання ліквідовано. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Керівник компанії Ілон Маск написав у своєму твіттері, що він побував на місці загоряння.

Так, він відразу ж зазначив, що основною причиною загоряння на заводі став картон, який знаходився поблизу огорожі.

Крім того вірн подякував пожежникам за неймовірну реакцію, адже пожежа могла наробити дуже багато проблем.

"Я тільки що там був. Загорівся приготований для переробки картон, що лежить у огорожі з південного боку. Величезне спасибі пожежній службі Фрімонта за швидку реакцію! Ніхто не постраждав, збитків заводу не нанесено", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим варто відзначити, що 35 тисяч доларів - не найвища ціна, яку можна віддати за електричний кросовер від Tesla. Засновник компанії Ілон Маск розповів, що в найближчому майбутньому з'явиться більш доступна модель.

Маск заявив, що электрокар за 25 тисяч доларів стане нашою реальністю вже за три роки, якщо Tesla зможе підкорити нові вершини в області технологій та "економії".

Ілон Маск активізував пошуки інвесторів, які зможуть йому допомогти скупити всі акції компанії Tesla, щоб він став її приватним власником.

Інтерв'ю Маска на YouTube переглянули вже більше 3 мільйонів людей.

В коментарях багато користувачів досить скептично поставилися до заяви Маска про дешеві кроссовери. Головним аргументом є те, що Model 3 неможливо купити за заплановані 35 тисяч.

Пока що найдоступнішою опцією є 50 тисяч наприклад, запевняє оглядач Autoblog Марк Корженевські. А повноприводна версія Model 3 коштує і того дорожче - всього 54 тисячі.

Саме тому модель за 25 тисяч виглядає блакитною мрією, такою собі розмитою перспективою десь на горизонті.

Крім того варто відзначити, що члени правління Tesla впевнені, що Ілон Маск у своєму блозі "виходить з-під контролю" і просять його припинити обговорювати в Twitter ситуацію в компанії.

З такою заявою акціонери та інвестори виступили після того, як Маск оголосив у Twitter минулого тижня, що хоче перетворити Tesla в приватну непублічну компанію, пише The New York Times. Така заява не сподобалося акціонерам. Раніше ж вони хотіли позбутися Маска, знявши його з посади голови компанії.

Тим не менш, Маск не прислухався до цієї поради. Він продовжував публікувати повідомлення в Twitter, публічно складаючи стратегію компанії і в деяких випадках роблячи затвердження "сумнівної точності", що ще сильніше розлютило інвесторів Tesla.

Як Ілон Маск визнав українські космічні розробки кращими в світі

Нагадаємо, що сталося з Ілоном Маском.

Як повідомляв "Знай.ua", Ілон Маск спілкується шифрами з найнебезпечнішим хакером світу.

Також "Знай.ua" писав, що США засікли у космосі "аномалію" Путіна.