Нові санкції США проти Росії, які анонсував сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем, будуть застосовані проти осіб, які сприяють незаконним діям в інтересах президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомили зарубіжні ЗМІ.

Законопроект вводить санкції на будь-які операції, пов'язані з російськими енергетичними проектами і новим суверенним боргом Росії.

Крім того, він забороняє видачу ліцензій фізичним особам і підприємствам США, які хочуть брати участь в російських нафтових проектах. Законопроект вимагає від страхових компаній з нерухомості представляти звіти про бенефіціарів великих угод.

Популярні новини зараз
Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

"Американські ЗМІ відзначають, що придбання елітної нерухомості в США, в тому числі в житлових комплексах, які належали Дональду Трампу, стало "сприятливим притулком" для багатих росіян, пов'язаних із Кремлем", - йдеться у матеріалі.

Також передбачається створення Національного комплексного центру реагування на гібридні загрози та Управління кіберпростору і цифрової економіки при держдепартаменті. Відзначається, що державний секретар США Майк Помпео повинен розглянути питання, чи слід назвати РФ "державою - спонсором тероризму".

Законопроект забороняє американському президенту приймати рішення про вихід з НАТО без підтримки двох третин Сенату. Також фінансова розвідка і Міністерство юстиції повинні провести оцінку стану та активів президента РФ Володимира Путіна.

Зокрема, санкції застосують проти політиків, олігархів, родичів та інших людей, які прямо або побічно сприяють незаконним і корупційним діям в інтересах Путіна.

Нагадаємо, група сенаторів США від Республіканської та Демократичної партій в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії.

Як повідомляв раніше Знай.ua, величезний привіт у вигляді чергового санкційного пакету Російській Федерації піднесли в американському Сенаті: демократи спільно з республіканцями внесли законопроект "Захист американської безпеки від Кремлівської агресії".

Також Знай.ua писав про те, що за повідомленням replyua.net, з часів окупації півострова все більше з'являється інформації про те, що влада Російської Федерації планує перетворити Крим у військову базу.