У пам'ятників поряд з могилами солдатів Червоної Армії на півночі Литви поставили таблички, на яких зазначено, що «ідеологічні написи радянського періоду не відповідають історичній правді».

Про це повідомляє Lietuvos žinios.

Відзначається, що неправдивими у Литві визнали написи на пам'ятниках загиблим під час Прибалтійської операції, що відбулась у 1944 солдатами Червоної Армії.

Крім того повідомляється, що радник керівника відділу по культурній спадщині Біржайського муніципалітету, який й ініціював установку табличок.

Далюс Мікеленіс сказав, що рішення про їх встановлення було прийнято муніципалітетом, а не владою Литви.

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

"Ми відчуваємо, що робимо внесок в відображення історичної правди, і вважаємо, що у нас це вийшло. Але ми не здивуємося, якщо наші зусилля розцінять як свавілля, і за це, можливо, ми отримаємо по шапці", - заявив він.

Литва вимагає пояснень щодо радіаційного викиду в Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українцям порадили, де краще купити дешеві авто.