Однак всі ці події не завадили спортсменам провести турнір з гольфу.

"Я хотів би приїхати і пограти там. Супер вид!", "Ця картина стане легендою. Я це вже передбачаю", "Епічне фото", - пишуть в коментарях.

Втім, деякі користувачі мережі засумнівалися в реальності фото і припустили, що це робота фоторедакторів.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у США в штаті Гаваї відбулося виверження вулкана Кілауеа, в результаті якого в небі утворилося трикілометрову хмара попелу. Про це повідомляє CNN.

Лава рухалася досить швидко і перекрила дорогу. Крім цього несла загрозу десятків будинків. Рятувальники були змушені евакуювати місцевих жителів району Пуни.

"Зі свіжою, гарячою магмою існує ймовірність, що потоки лави можуть рухатися з більшою легкістю і, отже, покривати більше площі, - розповідає співробітниця геологічної служби США Джанет Баббо.

Уряд закликав жителів деяких регіонів бути готовими до можливої добровільної евакуації, якщо загроза від лави вулкана буде зростати.

"Це було схоже на пекло. Це величезні гранати, які стрясають всі ком'юніті", - повідомляє місцевий житель.

Фахівці переконані, що на даний момент залишається високою ймовірність викидів вулканічного газу. До того ж, у будь-який час можливі додаткові вибухи.

Раніше повідомлялося, що 17 травня на вулкані Кілауеа на Гаваях сталося вибухове виверження. Воно відправило шлейф попелу і диму на декілька тисяч метрів у небо. Відзначається, що вулкан активізувався після великого землетрусу 5 травня. Для авіації було оголошено максимальний рівень небезпеки, адже выота Кілауеа становить 1247 м над рівнем моря.

Нагадуємо також, що у середу, 16 травня, на північному заході Німеччини пройшовся величезний торнадо. Зараз в районі Нижнього Рейну люди починають наводити порядок.

Відомо, що в Фирзене два постраждалих. Також у ряді населених пунктів ураган зривав черепичні дахи з десятків будинків, побив машини і вирвав з корінням дерева. Покрівельникам більше роботи, але вони обіцяють допомогти людям в найближчі дні. Дороги і рейки розблокували лише у четвер вранці.