Пілот авіакомпанії United Airlines Джеймс Пеннінгтон провів незаконну операцію з видалення яєчка трансгендерній жінці, через що його заарештували.

За інформацією ABC7, 57-річний пілот з Денвера, штат Колорадо, оперував трансгендера впродовж 1,5 години, використавши армійський хірургічний набір.

Через три години дружина пацієнтки викликала лікарів - у її супутниці почалась сильна кровотеча. Медики зупинили кров, але пришити яєчко назад не вдалось.

Копи заарештували Пеннінгтона. Його підозрюють у нападі з заподіянням тілесних ушкоджень. Лікарської ліцензії у пілота не знайшли. Невідомо, чи має він взагалі медичну освіту. United Airlines відсторонила затриманого від польотів.

У квітні та травні цього року працівники United Airlines потрапляли у скандали. Вони двічі зняли пасажирів з рейсу, одного разу - родину з маленькими дітьми. Після цього капіталізація авіалінії впала на 750 млн доларів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", пасажири на борту літака United Airlines знайшли скорпіона, через що рейс довелось скасувати.